Agencja Zatrudnienia KS Service

Asystentka Zarządu

Miejsce pracy: Swarzędz

OBOWIĄZKI

  • obsługa administracyjna i recepcyjno-telefoniczna sekretariatu
  • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • prowadzenie kalendarza spotkań zarządu
  • obsługa klientów i interesantów
  • wsparcie administracyjne współpracowników i współpraca ze wszystkimi działami firmy

WYMAGANIA

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1, zarówno w mowie, jak i piśmie,
  • przynajmniej 6-miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • nienaganna kultura osobista i umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę zdrowotną
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.