Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

asystentka zarządu

Nr ref.: 26224
Praca stała
Lokalizacja: Starachowice

Zakres obowiązków:
  •   bieżąca obsługa sekretariatu , pomoc gościom oraz pracownikom
  •  obsługa gości/klientów Spółki (w tym rezerwacja hoteli oraz biletów lotniczych i kolejowych)
  •  organizowanie spotkań, zebrań, wyjazdów służbowych, konferencji w Polsce i zagranicą
  •   uczestnictwo w spotkaniach w celu sporządzenia notatek lub protokołów oraz sporządzanie raportów, wykresów, zestawień danych na potrzeby zarządu lub Klienta
  •  wykonywanie pisemnych tłumaczeń,a także koordynowanie obecności tłumacza na spotkaniach w siedzibie Spółki
  •  obsługa aplikacji do ewidencjonowania faktur
  •  dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze oraz opieka nad salą konferencyjną
  •   nadzór nad przestrzeganiem standardów wizualizacji zgodnych z polityką Spółki

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów wyższych
  • angielski – bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie (łącznie z business English)
  • niemiecki – będzie dodatkowym atutem
  • operacyjna umiejętność posługiwania się MS Office
  • prawo jazdy kat. B (czynne)
  •  komunikatywność,  sprawność organizacyjna,  otwartość, wysoka kultura osobista, dyskrecja