Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki/-a Zarządu. Twoje obowiązki będą skupiały się m. in. na koordynacji pracy firmy i dbałości o właściwy obieg dokumentów.

Obowiązki oraz zadania w firmie:
• Dbałość o właściwy obieg dokumentów w firmie,
• Przyjmowanie i obsługa bieżącej korespondencji,
• Kontakt z odbiorcami i dostawcami,
• Stały kontakt z księgową,
• Tworzenie prezentacji, raportów, zestawień wyników,
• Organizacja posiedzeń Zgromadzeń Wspólników,
• Umawianie spotkań i obsługa kalendarza,
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania firmy.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe lub student/-ka ostatnich lat,
• Znajomość podstawowych zagadnień prawnych dotyczących spółek,
• Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
• Duża samodzielność i własna inicjatywa w działaniu,
• Umiejętność planowania i organizacji pracy,

Mile widziane:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (np. związane z obsługą sekretariatu),
• Wykształcenie z zakresu administracji, prawa, finansów,
• Umiejętność tworzenia prezentacji, raportów, zestawień wyników,
• Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.

Prezentacja firmy

HEART MEDICAL DEVICES to spółka produkująca urządzenia medyczne d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
36
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat