Opis stanowiska pracy

Europejska Technologiczna Grupa Kapitałowa to fundusz kapitałowy działający na rynku Venture Capital. W ramach swojej działalności inwestuje w spółki technologiczne oraz buduje ich wartość w oparciu o posiadany ekosystem Europejskiej Technologicznej Grupy Kapitałowej. ETGK skupia swoje inwestycje na obszarze przemysłowym, ze szczególnym skupieniem na branżach nowoczesnych materiałów i Clean Tech.

Obowiązki:

• Wsparcie administracyjne dla realizowanych w ramach funduszu projektów,

• Wspieranie Członków Zarządu w codziennych zadaniach,

• Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów oraz informacji wewnątrz biura,

• Dbanie o właściwy obieg korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

• Przygotowywanie pism oraz archiwizację dokumentów,

• Realizację wszelkich zadań organizacyjno-administracyjnych,

• Komunikacja z pomysłodawcami i spółkami portfelowymi,

• Przygotowywanie prezentacji w MS Power Point

Oferujemy:

• Umowę o pracę,

• Możliwość rozwoju,

• Niezbędne narzędzia do pracy,

• Miłą atmosferę.

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Świetna organizacja pracy, wielozadaniowość, dokładność, terminowość,

• Umiejętność pracy pod presją czasu,

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Power Point

i doświadczeniem w przygotowywaniu prezentacji,

• Dobra znajomość języka angielskiego,

• Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Europejska Technologiczna Grupa Kapitałowa to fundusz kapitałowy działaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne