Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• kompleksowa obsługa sekretariatu
• zapewnienie terminowego i właściwego obiegu korespondencji
• organizacja delegacji służbowych
• organizacja spotkań oraz obsługa gości
• obsługa procesów zaopatrzeniowych (wyposażenie pomieszczeń, materiały biurowe, usługi pocztowe i kurierskie, prenumeraty czasopism, artykuły spożywcze)
• zapewnienie sprawnej obsługi Zarządu
• rzetelna i terminowa realizacja zadań zleconych przez Zarząd

Wymagania

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Excela i urządzeń biurowych
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
• wysoki poziom jakości pracy i zaangażowania
• sumienność, skrupulatność i dbałość o szczegóły
• wysoka kultura osobista

Mile widziane:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• wykształcenie wyższe
• prawo jazdy

PRACA OD WRZEŚNIA

Prezentacja firmy

Spółka Promostal została utworzona w 2008 roku przez doświadczoną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
w zależności od umiejętności
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja