Asystentka Zarządu

ITC S.A.

02-676 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Asystentka Zarządu w grupie kapitałowej z branży IT

Jesteś ambitna? Nie boisz się wyzwań? Szukasz pracy w której spełnisz swoje marzenia?

DOŁĄCZ DO NAS!!!

Miejsce pracy: Warszawa
Stanowisko: Asystentka Zarządu

Opis stanowiska:
-bezpośrednie, aktywne wsparcie zespołu w realizowaniu bieżących projektów
-realizacja zadań administracyjno-biurowych
-przygotowywanie raportów i zestawień
-przygotowywanie dokumentacji projektowej
-przygotowywanie opinii, analiza merytoryczna wybranych zagadnień
-reasarch, wyszukiwanie informacji
-przygotowywanie materiałów, raportów i prezentacji na spotkania Zarządu,
-nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji,
-aktywne uczestniczenie w bieżących projektach biznesowych
-przygotowywanie bieżącej dokumentacji
-samodzielna, kompleksowa realizacja zleconych projektów
-kontakt z podmiotami zewnętrznym: urzędami, pracowniami projektowymi, urzędami
-załatwianie bieżących spraw

Oferujemy:
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów
-atrakcyjne wynagrodzenie
-niezbędne narzędzia pracy
-możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Wymagania

-wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat prawa, zarządzania lub ekonomii – w trakcie studiów zaocznych
-znajomość przepisów prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego
-znajomość podstaw ekonomii i księgowości
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-bardzo dobra obsługa MS-Office: PowerPoint, Word, Excel
-prawo jazdy kat. B
-komunikatywność i pewność siebie
-bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod wpływem stresu
-samodzielność w wykonywaniu obowiązków, kreatywność, asertywność
-wysoka kultura osobista
-chęci doskonalenia swoich umiejętności