Asystentka Zarządu ze znajomością języka niemieckiego

Derksen Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli, szukasz pracy w administracji, komunikujesz się w języku niemieckim, jesteś osobą ambitną i rzetelną, zgłoś się do nas! Dla naszego Klienta, jednego z wiodących przedsiębiorstw w sektorze niespożywczym poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki Zarządu!

Miejsce pracy: Katowice

- wsparcie Zarządu Spółki we wszystkich sprawach organizacyjnych,
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- przygotowywanie planów pracy i nadzór nad ich realizacją,
- przygotowywanie raportów, statystyk, pism do urzędów i instytucji,
- przygotowywanie prezentacji multimedialnych,
- prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu,
- kontrolowanie wydatków bieżących, rozliczanie delegacji Zarządu, rezerwacja noclegów
- nadzór nad dokumentacją biura
- współpraca z innymi działami firmy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- przyjazną atmosferę pracy,
- odpowiednie szkolenie wprowadzające,
- doświadczenie w pracy międzynarodowej

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- znajomość i umiejętność pracy z programami Windows
- bardzo dobre umiejętności interpersonalne
- umiejętność pracy pod presją czasu
- bardzo dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole

Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio przez pracodawcę.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja