ASYSTENTKA ZARZĄDU w Spółce Akcyjnej w Gdańsku

DN Consulting

Gdańsk, Sopot, Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • organizacja i prowadzenie biura,
  • wspieranie organizacyjno-administracyjne Zarządu Spółki,
  • koordynacja spotkań Zarządu,
  • kompleksowa organizacja podróży Zarządu oraz rozliczanie delegacji,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji między poszczególnymi działami w spółce,
  • prowadzenie rejestru faktur, umów i innych dokumentów oraz ich archiwizacja,
  • tworzenie pism, raportów i prezentacji zleconych przez Zarząd oraz wykonywanie tłumaczeń,
  • prowadzenie recepcji, obsługa połączeń przychodzących, organizacja spotkań,
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą firmy,
  • zarządzanie i bieżąca współpraca z Kontrahentami (telefonia komórkowa, ochrona, sprzątanie, zamówienia, serwisy itp),
  • współpraca z pracownikami i pozostałymi działami Spółki.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe min. 2 lata,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej,
  • odpowiedzialność i systematyczność w działaniu,
  • umiejętność organizacji czasu pracy i określania priorytetów,
  • zdolności interpersonalne,
  • wysoka poziom kultury osobistej, takt, znajomość etykiety biznesowej,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej na rynku firmie,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pracownicze takie jak opieka medyczna oraz w ramach ZFŚS (m.in. karty MultiSport, bilety do kina, karty pre-paid do aptek, dopłata do kolonii dziecka, zwrot za artykuły szkolne i inne),
  • praca w dynamicznym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego pomagającą Klientom w wyborze najk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Analityka