Asystentka Zarządu w nowoczesnej agencji reklamowej

Malibra

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nowoczesna agencja online marketingu zintegrowanego, należąca do konsorcjum GRUPA 365NET, realizującego kampanie reklamowe dla dużych marek zatrudni na stanowisko:

Asystentka Zarządu

Numer referencyjny: OFFM

Opis stanowiska:

Prowadzenie kalendarza spotkań, codzienne relacje z Klientami, Partnerami firmy i Pracownikami. Udział w spotkaniach i negocjacjach, tworzenie notatek i podsumowań.

  • Działania media relations, utrzymywanie i budowanie kontaktów z dziennikarzami i partnerami medialnymi.

  • Planowanie i nadzorowanie realizowanej przez agencję obsługi klientów i projektów. Przygotowanie i realizacja wysyłek, zakupy biurowe.

  • Monitoring efektów, tworzenie analiz i raportów w oparciu o narzędzia firmy.

Oferujemy stałą pracę w profesjonalnej atmosferze w nowoczesnej agencji w biurze w centrum Krakowa, oraz dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań branżowych i motywujące wynagrodzenie.

Prowadzimy ciekawe projekty dla rozpoznawalnych nie tylko w branży marketingu ale na całym rynku marek.

Wymagania

Preferujemy absolwentów / absolwentki lub studentów / studentki ostatnich lat kierunków związanych z mediami, zarządzaniem, ekonomią, handlem międzynarodowym, marketingiem Internetowym . Mile widziane doświadczenie w pracy jako Asystentka / Asystent Specjalista ds. Obsługi Klietna lub Office Manager, a także wymagana jest:

  • Duża świadomość w sektorze nowoczesnych mediów, znajomość zagadnień branży reklamy internetowej, marketingu internetowego, social media, branży public relations, branży interaktywnej i branży reklamowej.

  • Umiejętność budowania relacji z klientem, przygotowywania harmonogramów, wdrażanie ofert.

  • Wysokie zdolności interpersonalne i organizacyjne, koordynacja pracy zespołu.

  • Dynamiczność, dyspozycyjność, mobilność, samodzielność i duże zaangażowanie to warunek konieczny.

  • Znajomość języka angielskiego lub innego obcego.

Uwaga: studenci mile widziani.

Prezentacja firmy

AGENCJA REKLAMOWA FULL SERVICE KRAKÓW WARSZAWA, KONSORCJUM GRUPA 365NET

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat