Asystentka Zarządu / Sekretarka

SPINAKER Alfa Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fundusz SPINAKER Alfa prowadzi działalność inwestycyjną (kapitał zalążkowy / venture capital) inwestujący w obszarach: FinTech, CleanTech, HealthTech, ICT, którego celem jest finansowanie polskich innowacji, projektów B+R, powoływanie na rynku polskim, nowych podmiotów gospodarczych, spółek startup wspólnie z ich pomysłodawcami i inwestorami prywatnymi. Fundusz poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystentki Zarządu / Sekretarki

Zakres obowiązków

  • prowadzenie biura w obszarze administracyjnym,
  • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji, obiegiem dokumentacji,
  • redagowanie pism służbowych i dokumentów zgodnie ze standardami Spółki w języku polskim, angielskim,
  • zapewnienie sprawnej i skutecznej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy,
  • przygotowywanie sprawozdań, zestawień i prezentacji w ramach działań zleconych,
  • planowanie i nadzór nad terminarzem spotkań,
  • organizacja konferencji, spotkań i szkoleń od strony logistycznej,
  • współpraca z zespołem inwestycyjnym Funduszu.

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – (preferowane kierunki: ekonomiczne / organizacja / zarządzanie),
  • znajomość tematyki działalności inwestycyjnej, oceny projektów inwestycyjnych będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość specyfiki działalności spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • znajomość podstaw rachunkowości,
  • znajomości zasad przygotowywania korespondencji i tworzenia prezentacji,
  • doskonała znajomość zasad organizacji biura i organizacji pracy,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • rzetelność, samodzielność i kreatywność,
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz pracy pod presją czasu,
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie od  06.2018 roku,
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji,
  • pracę w biurze (Warszawa),
  • współudział w interesujących projektach inwestycyjnych, działaniach spółek (nowe produkty / usługi),
  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i stałego podnoszenia kompetencji i rozwoju zawodowego,
  • interesującą pracę w dynamicznym zespole z miłą i przyjazną atmosferą.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV i listu motywacyjnego ze wskazaniem stanowiska w tytule maila.

Fundusz SPINAKER Alfa zastrzega sobie prawo do rejestracji i przetwarzania danych zawartych w CV wyłącznie do potrzeb procesu rekrutacji. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Fundusz SPINAKER alfa prowadzi działalność inwestycyjną (kapitał zalążko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Inne