Asystentka Zarządu/Sekretarka

CL Plus Sp. z o.o.

Warszawa, 00-511, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Asystentki Zarządu do jednej z najbardziej innowacyjncyh firm sektora nieruchomości w Polsce

 jeżeli:

-Najlpeiej rezlizujesz się zarządzaniu projektami, kalkulacjach i badaniach rynku
-Uwielbiasz zadania organizacyjne i dotrzymywanie terminów
-Sprawia Ci radość praca na szczegółach
-Potrafisz przygotwać wzory umów, pism i wniosków
-Biegle posługujesz się językiem angielskim, oraz szybko uczysz się nowych języków
-Jesteś dyspozycyjny/a, lubisz częste podróże

masz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość podstawowych zagadnień związanych z rynkiem niruchomości oraz wysoko rozwinięty poziom humoru

Jeśli chcesz razem z nami wspinać się i wspólnie zmieniać rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce, to  czekamy właśnie na Ciebie!

To co możemy zaoferować:

-Dużą samodzilność i odpowiedzialność
-Pracę wśród wspanialych ludzi
-Ogromną satysfalcję
-Dobrą zabawę
-Cięzką pracę

To czego nie mozęmy zaoferować:
- nudne korporacyjne spotkania
- pracę bez wyzwań i rozwoju
- wynagrodzenie za brak efektów pracy
- jednolite godziny pracy

Praca będzie odbywać się w standardzie Home Office

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy?<br/><br/>Jesteśmy młodą dynamiczną firmą z 4 letnim... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat