Asystentka Zarządu - język niemiecki

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

45-052 Opole, opolskie

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: 45-052 Opole

Opis stanowiska:

Pomoc w kwestiach administracyjnych oraz organizacyjnych biura kierownictwa
Koordynacja działań z innymi oddziałami firmy
Wykonywanie właściwych sprawozdań, raportów oraz prezentacji
Przygotowywanie wymaganej dokumentacji oraz kontrola nad jej prawidłowym obiegiem
Koordynowanie współpracy z kontrahentami
Godne reprezentowanie firmy

Wymagania:

Wykształcenie średnie, wykształcenie wyższe, będzie dodatkowym atutem
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym
Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
Wiedza z zakresu Prawa Pracy – mile widziana
Samodzielność i odpowiedzialność
Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Umowa o pracę, pełny etat
Atrakcyjne wynagrodzenie
Opieka medyczna i ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w przyjaznym środowisku