Asystentka Zarządu (Biegły j. niemiecki) – Łomianki

Jobfinder

Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to Firma, której głównym udziałowcem jest jeden z największych producentów materiałów termoizolacyjnych w Środkowej Europie, mająca swoją siedzibę pod Warszawą, ale prężnie działająca na terenie całego kraju.
W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Prowadzenie bieżącej komunikacji zarządczej, handlowej, marketingowej i produkcyjnej w języku niemieckim i polskim,
Prowadzenie dokumentacji i korespondencji związanej z działalnością firmy,
Samodzielne prowadzenie powierzonych projektów,
Prowadzenie kalendarza,
Współpraca z innymi działami,
Organizacja spotkań.

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
Wykształcenie wyższe,
Biegła znajomość języka niemieckiego,
Biegła znajomość obsługi Pakietu MS Office,
Doświadczenie przy obiegu dokumentów, administracji,
Zdolność do nauki i podejmowania nowych wyzwań,
Bardzo dobra organizacja pracy,
Wysoka kultura osobista,
Samodzielność, multizadaniowość.

Oferujemy:

Rozwojowe, dynamiczne, zgrane środowisko pracy w międzynarodowej organizacji,
Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
Możliwość awansu.

Prezentacja firmy

Jobfinder – Agencja Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 1998 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa