Asystent(ka) Zarządu / Back Office w Startupie

Woodpecker.co Sp. z o.o.

53-030 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Woodpecker.co sp. z o.o. poszukuje Asystenta(ki) Zarządu na 1/2 etatu. Tworzymy oprogramowanie w modelu SaaS w kilkunasto osobowym zespole. Automatyzujemy sprzedaż za pomocą ‘cold emails’ oraz ‘follow-ups’ i mamy w planach podbój wszechświata. Nasi klienci pochodzą głównie z USA i Europy Zachodniej.

Szukamy osoby ze świetną znajomością języka angielskiego, bardzo dobrze zorganizowanej, skrupulatnej i dbającej o szczegóły. Nie wymagamy doświadczenia ani znajmości branży, ale niezbędna jest chęć i umiejętność szybkiego uczenia się.

Potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam z dokumentami, organizacją biura, korespondecją, umwianiem spotkań itp.

Studenci lub absolwenci filologii angielskiej lub kierunków ekonomicznych mają dodatkowe kilka punktów.

Na czym będzie polegała Twoja praca:
- dbanie o porządek w firmowych dokumentach
- wysyłanie korespondencji
- pomoc w organizacji pracy w biurze
- przygotowywanie analiz
- inne zadania, w zależności od umiejętności

Pracujemy w biurze na Krzykach, przy ul. Przyjaźni.

Wymagania

Szukamy osoby:
- zorganizowanej, rzetelnej i odpowiedzialnej
- z zaawansowanym angielskim
- szybko uczącej się
- która chce poznać branżę IT

Oferujemy:
- umowę zlecenie na 1/2 czasu
- elastyczny system pracy
- dream team
- możliwość rozwoju

Jak się zgłosić:
- prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny w języku angielskim

Prezentacja firmy

Woodpecker to narzędzie, które automatyzuje proces wysyłki cold maili i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Okres próbny, 3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 200PLN - 1 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat