Asystent(ka) z językiem niemieckim

Cyclad Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja biurowa

Aktualnie dla naszego klienta, światowego lidera w branży obsługi klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta Wsparcia Technicznego z językiem niemieckim.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę klienta niemieckojęzycznego.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie
  • Bogaty pakiet szkoleń (techniczne oraz z zakresu umiejętności miękkich)
  • Rozbudowany pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Benefit)
  • Kurs języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.