Asystentka z j. niemieckim w biurze architektonicznym

TETERA Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy absolwentki filologii germańskiej lub studentki ostatniego roku. Do głównych obowiązków należeć będzie tłumaczenie dokumentacji technicznej i bieżącej korespondencji z i na j. niemiecki. Dodatkowo również obowiązki asystenckie i obsługa biura. Oferujemy możliwość uczestniczenia w pracy w międzynarodowym środowisku architektów i projektantów branżowych, możliwość poszerzenia praktycznej znajomości j. niemieckiego.

Wymagania

ukończone studia na filologii germańskiej lub student ostatniego roku (dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu)
doświadczenie w tłumaczeniu tekstów technicznych mile widziane

Prezentacja firmy

TETERA Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat