Asystentka w Dziale Księgowości

Universo Sp. z o.o.

WROCŁAW, dolnośląskie

Od: Universo Sp. z o.o.
Miejsce pracy: WROCŁAW

Universo Sp. z o.o. - jesteśmy agencją specjalizującą się marketingu internetowym. Działamy także na rynku e-commerce. Dodatkowo dla naszych Klientów oferujemy kompleksową obsługę z zakresu budowania strategii, grafiki, copywritingu i rozwiązań IT.

W chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko:

Asystentki w Dziale Księgowości

Opis stanowiska:

  • ewidencjonowanie oraz weryfikacja formalna faktur i innych dokumentów księgowych
  • księgowanie dokumentów zakupu
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • przygotowywanie zestawień i analiz na bieżące potrzeby
  • bieżące wsparcie całego działu w codziennych obowiązkach
  • dodatkowe obowiązki zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne (min. średnie/ wyższe/ w trakcie studiów)
  • ogólna wiedza z zakresu rachunkowości
  • wiedza z zakresu fakturowania i zagadnień podatkowych CIT i VAT
  • dobra znajomość pakietu MS Office/Open Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • duża samodzielność i zaangażowanie
  • systematyczność, odpowiedzialność i dokładność

Mile widziane:

  • znajomość obsługi programu Comarch ERP Optima

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • miłą atmosferę w biurze;
  • zdobywanie ciekawego i wartościowego doświadczenia.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o