Asystentka w dziale księgowości

Praxis Invent

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Praxis Invent zajmująca się dystrybucją oryginalnych i kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu drukującego i kopiującego, urządzeń peryferyjnych i części serwisowych, komputerów i akcesoriów, nośników magnetycznych i optycznych, papierów i artykułów biurowych, artykułów spożywczych oraz chemii gospodarczej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystentki w dziale księgowości

Miejsce pracy: Warszawa

Do zadań osoby zatrudnionej będzie:

  • Wsparcie Działu Księgowości w realizacji bieżących zadań
  • Wprowadzanie do portalu bankowości danych do przelewów
  • Wprowadzanie faktur do systemu księgowego
  • Segregowanie i archiwizowanie dokumentów księgowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz alokacja płatności przychodzących i wychodzących (w tym walutowych)
  • Uzgadnianie sald i obrotów należności i zobowiązań
  • Uzgadnianie rozrachunków z odbiorcami, dostawcami
  • Współpraca z bankami

Od kandydatów oczekujemy:

  • studentki kierunku Finanse i Rachunkowość, z aktualnym statusem studenta
  • podstawowej znajomości podstaw rachunkowości i przepisów podatkowych
  • zaangażowanie w swoją pracę
  • dokładność i dobrą organizację pracy
  • praktyczną znajomość MS Office

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziele księgowości
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w zgranym zespole oraz otwartą i przyjazną atmosferę

Prezentacja firmy

Praxis Invent Sp. z o.o. należy do czołowych firm informatycznych w Polsce. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Finanse, Praca Praca dla studenta