Asystentka w dziale Księgowości

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, CH Blue City , mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa, CH Blue City

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Nr ref.: ATUE/06/14

Zadania:

• Kontrola zaksięgowanych dokumentów

• Przygotowywanie poczty wyjściowej

• Potwierdzenia sald z dostawcami

• Odpowiedzi na monity płatności

• Proste księgowania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu księgowości

• min. pół roku doświadczenia dziale księgowości

• znajomość programu SAP- FI

• bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wielozadaniowość

• zdolności komunikacyjne

• dyspozycyjność do pracy

Oferujemy:

• zatrudnienie od zaraz do 30.09.2014r.

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

• pracę dla firmy z branży elektronicznej

• atrakcyjne warunki zatrudnieni

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV z opisem zakresu obowiązków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.