Asystentka w dziale księgowości w biurze rachunkowym

Verific Sp. z o.o.

03-986 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro rachunkowe zatrudni studentkę studiów zaocznych do pomocy w dziale księgowości.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- sporządzanie dokumentów rejestracyjnych i aktualizujących Klientów biura
- sporządzanie pism do Urzędów
- wprowadzanie przelewów do systemów bankowych
- przyjmowanie, segregowanie i wprowadzanie danych księgowych do systemu
- inne prace zlecone bezpośrednio przez Zarząd i Główną Księgową.

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, stabilne zatrudnienie, pracę w młodym zespole w miłej atmosferze, możliwość przyuczenia zawodowego.

W odpowiedzi prosimy podawać oczekiwania finansowe.

Wymagania

Wymagane doświadczenie we wprowadzaniu przelewów do bankowości elektronicznej.
Skrupulatność i dokładność, dobra organizacja pracy, miłe usposobienie.

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowe w Warszawie

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa