Asystentka w Dziale Kadr i Płac

Orion.pl Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Od: Orion.pl Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

ORION.pl Sp. z o.o.

Firma ORION.pl Sp. z o.o. - najprężniej rozwijająca się firma w Polsce w branży HR, obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Pełna obsługa umów zleceń oraz umów o pracę (przygotowanie rachunku, listy płac, kosztów, przelewów,itd.)
  • Sporządzanie zaświadczeń o zarobkach i o zatrudnieniu
  • Prowadzenie ewidencji kadrowych
  • Sporządzanie i wysyłanie informacji o dochodach (PIT)

Oczekujemy:

  • Min. dwuletniego doświadczenia w obszarze płac,
  • Znajomości przepisów prawnych regulujących zasady i formy wynagrodzeń,
  • Znajomości przepisów podatkowych (sporządzanie dokumentów PIT),
  • Znajomości przepisów i procesów z zakresu ubezpieczeń społecznych,
  • Praktycznej znajomość MS Office, szczególnie Excel
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów
  • Skrupulatności i dokładności
  • Mile widziana znajomość programów Optima/Płatnik

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy