Asystentka Stomatologiczna

Dental Medicenter

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • asystowanie lekarzom podczas wykonywania zabiegów stomatologicznych
  • przygotowywanie materiałów, leków oraz preparatów
  • przygotowywanie sprzętu oraz urządzeń
  • przeprowadzanie czynności sterylizacji oraz dezynfekcji

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zmianowe, elastyczne godziny
  • komfortowe warunki pracy
  • wsparcie szkoleniowe
  • przyjazną atmosferę oraz możliwości rozwoju

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (niezbędny dyplom asystentki bądź higienistki stomatologicznej)
  • minimum 1 rok doświadczenia w zawodzie
  • gotowość pracy zmianowej ( 9:00-15:00, 15:00-21:00) oraz w soboty
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • pogodne nastawienie do otoczenia
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentami

Prezentacja firmy

Dental Medicenter Warszawa-Bemowo. Jesteśmy prężnie rozwijającą się, st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Praca dla studenta