Asystentka stomatologiczna

Portal-medica.pl

Warszawa (Ursus), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się wielospecjalistycznym, nowoczesnym CENTRUM ZDROWIA I REHABILITACJI. Świadczymy usługi z zakresu medycyny specjalistycznej, medycyny rodzinnej, rehabilitacji oraz opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. W skład grupy UNICLINIC wchodzą Centrum Medyczne UNICLINIC, Uniclinic REHABILITACJA oraz Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny VILLA CLINIC. Obecnie zatrudniamy 170 osób i nasz zespół stale rośnie. Rośnie także liczba naszych Klientów. Aby zapewnić im jak najwyższy standard usług, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Miejsce pracy: Warszawa - Ursus

OPIS STANOWISKA:

  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych
  • przygotowywanie stanowiska pracy oraz dbanie o higienę gabinetu

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w branży stomatologicznej
  • komunikatywność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność profesjonalnej obsługi pacjenta
  • wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

  • pracę w bardzo nowoczesnej klinice
  • miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjne warunki pracy, umowa o pracę
  • praca wg grafiku - system zmianowy w godzinach od 7:30 do 21.00.

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia