Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy na stanowisku asystentki stomatologicznej? Podchodzisz do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem?

Jeśli na oba pytania odpowiedziałaś twierdząco - ta oferta jest dla Ciebie!

Praktyka Dentystyczna STANKOWSCY to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją i doświadczeniem. Jesteśmy zespołem ludzi, dla których głównym celem są zdrowe uśmiechy naszych pacjentów, a realizujemy go przez własny, nieustanny rozwój. Jesteśmy członkami i założycielami licznych prestiżowych stowarzyszeń stomatologicznych - zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko asystentki stomatologicznej. Jeśli chcesz pracować w gronie uznanych specjalistów i jeśli chcesz, by Twoja praca była dla Ciebie przyjemnością, a jednocześnie ogromnym doświadczeniem - nie czekaj, aplikuj!

Opis stanowiska:

  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych ("praca na cztery ręce"), również z mikroskopem
  • Wyciski, pomiar łukiem twarzowym, wykonywanie tymczasówek oraz uczestniczenie w procesie leczenia pacjenta
  • Sterylizacja narzędzi i sprzętu
  • Przygotowanie stanowiska pracy lekarza przed i po zabiegach
  • Robienie zdjęć stomatologicznych
  • Aktywna współpraca z lekarzem oraz chęć pomocy pacjentowi
  • Praca, gdzie pacjent jest najważniejszy
  • Praca na komputerowych programach dentystycznych
  • Praca w 9-cio osobowym zespole, oparta na lojalności i współpracy
  • Motywowanie pacjenta do czyszczenia zębów
  • Podtrzymywanie kontaktu z pacjentem - z uśmiechem i empatią
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • Pracownika obejmuje tajemnica zawodowa
  • Możliwe zwiększenie obowiązków w przyszłości

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat
  • Zatrudnienie na działalność gospodarczą lub umowę zlecenie z dodatkowymi korzyściami (płatny urlop) w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Stałą pracę w prestiżowej klinice
  • Możliwości dodatkowego zarobku poprzez pomoc w organizacji szkoleń stomatologicznych
  • Prowizje motywacyjne/premie
  • Zatrudnienie w gronie specjalistów oferujących nieustanny rozwój
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Udział w prowadzonych przez firmę szkoleniach
  • Możliwość pracy na najwyższej jakości sprzętach i materiałach
  • Wdrożenie w system pracy naszej firmy

Prześlij nam swój życiorys oraz list motywacyjny.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.

Wymagania

  • Ukończona szkoła asystentki stomatologicznej
  • Minimum rok doświadczenia w zawodzie
  • Zaangażowanie i dokładność przy wykonywanych obowiązkach
  • Komunikatywność, empatia, przyjazna osobowość
  • Wysoka kultura osobista i zadbany wygląd
  • Dobra organizacja pracy
  • Punktualność
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Otwartość i chęć uczenia się
  • Umiejętność sprzedażowa - polecanie klientowi produktów higienicznych
  • Dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Pracownia Psychologiczna Interakcja zajmuje się organizacją szkol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia