Asystentka Stomatologiczna

Stomatologia Kuźmińscy

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • przygotowanie gabinetu do pracy
  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych
  • przygotowanie narzędzi i sterylizacja
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentami
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć nauki
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność, dokładność, punktualność

Mile widziane doświadczenie, ewentualne wykształcenie kierunkowe (asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna).

Prezentacja firmy

Klinika Stomatologia Kuźmińscy istnieje od 1996r. Charakteryzuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne