Asystentka stomatologiczna / Higienistka stomatologiczna

DIV Technik

52-316 Wroclaw, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji -poszukuje Asystentki Stomatologicznej / Higienistki stomatologicznej

OPIS STANOWISKA PRACY

  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych „na 4 ręce”,
  • przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy,
  • przygotowywanie pacjenta do zabiegu,
  • sterylizacja narzędzi i materiałów,
  • utrzymanie porządku w gabinecie,
  • prowadzenie innych spraw organizacyjnych

Wymagania

  • wykształcenie preferowane kierunkowe medyczne lub doświadczenie w zawodzie (pielęgniarka, asystentka, higienistka stomatologiczna) - nie konieczne :-),
  • komunikatywność,
  • energiczność,
  • miłe usposobienie,
  • chęć pracy z ludźmi,
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia. Pracę w rodzinnej atmosferze.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy Kliniki ARTIDENT.

Prezentacja firmy

ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji - <br/>Stworzyli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia