Asystentka stomatologiczna / Higienistka stomatologiczna

Artident Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji s.c.

50-307 Wrocław, dolnośląskie

Artident Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji s.c. Artident Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji s.c. Artident Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji s.c. Artident Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji s.c. Artident Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji s.c.

Miejsce pracy: 50-307 Wrocław

ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji  od ponad 10 lat jest liderem na rynku profesjonalnych usług medycznych.  Zapewniamy kompleksową opiekę nad uśmiechem Naszych Pacjentów - gwarantując im Zdrowie, Piękno i Funkcjonalność zgryzową na długie lata.

 W związku z dynamicznym rozwojem Kliniki i podmiotów współpracujących  poszukujemy kandyda/kandydatki na stanowisko:

 Miejsce pracy: Wrocław

  OPIS STANOWISKA PRACY

  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych „na 4 ręce”,
  • przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy,
  • przygotowywanie pacjenta do zabiegu,
  • sterylizacja narzędzi i materiałów,
  • utrzymanie porządku w gabinecie,
  • prowadzenie innych spraw organizacyjnych
  • wykształcenie kierunkowe medyczne lub doświadczenie w zawodzie (pielęgniarka, asystentka, higienistka stomatologiczna) - ewentualnie chęć podjęcia nauki w zawodzie asystentka/higienistka stomatologiczna lub Technik RTG,
  • wysoka kultura osobista i chęć pracy z ludźmi,
  •  zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,

  • entuzjazm i zaangażowanie,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość języków obcych,
  • doświadczenia w asystowaniu przy zabiegach chirurgicznych,
  • umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów medycznych: scalingu, piaskowania, wybielania zębów.

 Wybranej osobie oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenie, ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole.

Osoby zainteresowany ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV oraz Listu Motywacyjnego, koniecznie z dopiskiem „Aplikacja na stanowisko Asystentki Stomatologicznej”, najlepiej bezpośrednio adres E-mail Kliniki ARTIDENT:

 WARTO Z NAMI BYĆ :-)

                „Dobry uśmiech jest raczej sztuką niż dziedzictwem. Jest czymś, co trzeba zbudować cierpliwie i pracowicie" Descalzo * *

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach rekrutacyjnych („Dane Osobowe”) przez ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji s.c. we Wrocławiu przy Kard.S.Wyszyńskiego 144c-146a; 50-307 Wrocław w celu realizacji procesu rekrutacyjnego w zakresie wykraczającym poza dane wymagane na podstawie przepisów prawa oraz dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne („Dane Osobowe”) będzie ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji s.c. we Wrocławiu przy Kard.S.Wyszyńskiego 144c-146a; 50-307 Wrocław. Pani/Pana Dane Osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich Danych Osobowych oraz ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne.