Asystentka sprzedaży- SALON MODY KAREN- marki premium- Koszalin

Karen

75-024 Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma KAREN K.Sokołowska Poszukuje dodatkowej osoby do pracy w ekskluzywnym Salonie Mody oferującym najwyższej jakości produkty firm: Max Mara, Escada, Victoria Beckham ....

Obowiązki

- Fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów

- Obsługa klienta w najwyższym standardzie

- Dbanie o wygląd i wystrój salonu

- Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania

- Optymizm i komunikatywność

- Wykształcenie minimum średnie

- Kreatywność i pracowitość

- Dyspozycyjność i zaangażowanie

- Wysoka kultura osobista

- Silna motywacja do pracy

Oferujemy pracę na 1/2 lub 3/4 etatu.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszgo zespołu, prześlij drogą elektroniczna swoją aplikacje (CV ze ZDJĘCIEM, list motywacyjny, mile widziane referencje).

Prezentacja firmy

Autoryzowany salon mody damskiej powstał w 1993 roku. Od początku stał s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie