Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta , duńskiej firmy z branży konstrukcji stalowych, specjalizującej się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań konstrukcyjnych do branży wiatrowej, gazowej, olejowej i budowlanej, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

asystentka/sekretarka

Nr ref.: 22248
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • wsparcie szczebla zarządzającego w codziennych obowiązkach i prowadzonych działaniach
  • organizacja spotkań i zaplecza spotkań (rezerwacje itp.) wewnętrznych i spotkań z klientami
  • kontakt i Koordynacja kontaktów z klientami
  • codzienne wsparcie administracyjne w firmie
  • współpraca z dostawcami i działem prawnym oraz innymi oddziałami w firmie
  • przygotowywanie dokumentów, materiałów, prezentacji itp.
  • drobne tłumaczenia polsko – angielskie

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, wyższe techniczne będzie mile widziane (zarządzanie i inżynieria produkcji, konstrukcje stalowe, budownictwo)
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w międzynarodowej firmie w obszarze administracji biurowej (praca w firmie produkcyjnej, będzie atutem)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych
  • komunikatywność, otwartość i umiejętność nawiązywania relacji między ludzkich
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zasad inżynierii i funkcjonowania firmy produkcyjnej
  • doświadczenie w pracy w firmie z branży stalowej będzie również atutem

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • ciekawe, ambitne zadania i obowiązki w firmie o międzynarodowym zasięgu i stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
  • możliwości nauki i rozwoju w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)