ASYSTENTKA/SEKRETARKA

Dakri Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za organizację oraz prowadzenie sekretariatu,
  • Prace administracyjno-biurowe w sekretariacie Spółki,
  • Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów,
  • Organizacja wyjazdów służbowych,
  • Reprezentacja Spółki w kontaktach bezpośrednich z kontrahentami i interesariuszami,

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Co najmniej kilkuletnie potwierdzone doświadczenie na podobnym stanowisku ( pisemne referencje będą dodatkowym atutem),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office;
  • Biegła obsługa urządzeń biurowych (faks, skaner),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

Firma Dakri Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą artykułó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca HR / Kadry / Rekrutacja