Asystentka/Sekretarka

Personia

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct & Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 10/2017

Miejsce pracy: Gdynia

Szukamy osoby do zarządzania biurem.

  • Jesteś osobą bezrobotną i masz możliwość zarejestrowania się w Urzędzie Pracy?
  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie, jesteś otwarta na naukę nowych rzeczy?
  • Jesteś odpowiedzialna, zorganizowana, charyzmatyczna i odznaczasz się wysoką kulturą osobistą?
  • Czy „nie straszne Ci” odbieranie i wykonywanie telefonów?
  • Czy potrafisz sprawnie zarządzać korespondencją (w tym również mailową)?
  • Czy nie sprawia Ci trudności zarządzanie obiegiem dokumentacji?
  • Czy wprowadzenie informacji do raportów, zarządzanie terminarzem i organizowanie spotkań jest Twoim żywiołem?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, to niezwłocznie aplikuj

Co może zaoferować Ci pracodawca??

  • Staż finansowany przez Urząd Pracy,
  • Dofinansowanie lub zwrot kosztów dojazdu do pracy,
  • Po pozytywnym przejściu okresu próbnego (stażu), realne zatrudnienie w ramach umowę o pracę,
  • Zatrudnienie na pełny etat!

Być może ta praca jest właśnie dla Ciebie! Jeśli spełniasz powyższe kryteria i jesteś zainteresowany/zainteresowana - wyślij swoje CV.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.

Prezentacja firmy

Personia jest firmą doradczo-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Praktyki / Staż