Asystentka/sekretarka w Kancelarii Adwokackiej

Kancelaria Radcy Prawnego Artur Jędrych

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie poszukuje do stałej i długofalowej współpracy studentkę/studenta V roku prawa początkowo na stanowisko asystenckie. W miarę zdobywanego doświadczenia, zakres obowiązków będzie poszerzany o czynności typowo merytoryczne.
Do podstawowych zadań zatrudnionej osoby będzie należała:
- bieżąca obsługa sekretariatu kancelarii,
- odbieranie i przekierowywanie połączeń telefonicznych,
- przyjmowanie korespondencji,
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
- kontakt z sądami i urzędami,
- sporządzanie prostych pism procesowych.

Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu studiów.

Wymagania

- dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
- student/studentka 5 roku prawa
- skrupulatność
- chęci do pracy
- doświadczenie w pracy w kancelarii mile widziane

Prezentacja firmy

Artur Jędrych, radca prawny od 1995 roku, zaś od 2009 roku adwoka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura