Asystentka / Recepcjonistka

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

• Wsparcie prezesa i dyrektora działu finansowego w zakresie, np.: organizacji podróży służbowych i odpraw biletowych
• Wykonywanie prac administracyjnych, m.in.: przygotowywanie raportów, tłumaczenie dokumentów, tworzenie prezentacji
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji
• Organizacja i wsparcie wszystkich działów firmy
• Fakturowanie, rozliczanie delegacji pracowniczych oraz innych wydatków służbowych
• Organizacja eventów i spotkań biznesowych w firmie
• Nadzór nad estetyką biura

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Język angielski na poziomie B2/C1 w mowie i piśmie
• Wykształcenie wyższe na kierunkach administracja, filologia i pokrewne - będzie dużym atutem
• Dobra obsługa komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych
• Wysoka kultura osobista
• Energiczność i gotowość do zdobywania nowych umiejętności
• Sprawne przyswajanie wiedzy

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta
• Możliwość rozwoju w organizacji w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne benefity: dofinansowanie do posiłków i karnetów sportowych, dodatkowe dni wolne
• Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna
• Współpracę w energicznym i pozytywnym zespołem

Numer referencyjny: AR/11/2018/WA2/AM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.