Asystentka/Recepcjonistka

Simplicity Poland Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

SimplicITy Poland Sp. z o.o., jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży IT na polski rynku zajmująca się integracją systemów informatycznych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatek na stanowisko:

Asystentki/Recepcjonistki

Zakres obowiązków:

- pełna obsługa gości firmy,
- dbanie o zaopatrzenie biura, zawieranie umów na dostarczanie usług dla firmy,
- obsługa korespondencji biurowej i utrzymywanie prawidłowego obiegu dokumentacji dotyczącej spółki,
- zarządzanie kalendarzem Prezesa,
- aktywne uczestniczenie w życiu firmy: pomoc w organizowaniu spotkań wewnątrz i na zewnątrz firmy, wsparcie przy aktualizacji danych odnośnie spółki, zbieraniu certyfikatów partnerskich,
- dbanie o pozytywną atmosferę w firmie i godne jej reprezentowanie na zewnątrz,
- drobne tłumaczenia na język angielski/ z języka angielskiego.

Wymagania:

- wcześniejsze doświadczenie na stanowiskach związanych z administracją biurową,
- status studentki ostatnich lat studiów zaocznych lub absolwentka studiów wyższych (wymagana pełna dyspozycyjność)
- znajomość jęz. angielskiego na poziomie minimum B1,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- prawo jazdy kat. B- mile widziane,
ponadto:
- świetna organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów,
- wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

- świetną, kameralną atmosferę w firmie,
- realne możliwości rozwoju i samodoskonalenia.
- uczestnictwo w ciekawych imprezach interacyjnych.

CV z klauzulą treści:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926 z późn. zm.)" proszę kierować bezpośrednio przez formularz.

Prezentacja firmy

SimplicITy Poland Sp. z o.o. to jedna z najszybciej rozwijających... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa