Opis stanowiska pracy

Poszukujemy energicznej kobiety w wieku lat 22 + VAT na stanowisko asystentki prezesa w firmie eventowej.

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

* Prowadzenie biura firmy
* obsługa korespondencji
* przygotowywanie umów zlecenie
* przygotowywanie umów z kontrahentami
* przygotowywanie ofert
* fakturowanie
* przygotowywanie pracy hostess i ich koordynowanie
* budowanie baz danych

praca 3 dni w tygodniu (wtorek-czwartek), czasem mogą pojawić się dodatkowe obowiązki i trzeba przyjść w kolejne dni. Będą się też zdarzały prace weekendowe oraz wyjazdy służbowe na terenie całej polski w celu koordynacji eventów.
jeżeli znajdziemy osobę wychodzącą poza nasze oczekiwania to znajdziemy jej zajęcie na pełny etat.

Wymagania

Osoba przez nas zatrudniona musi być osobą, której ambicje sięgają dalej niż nudne biurko i będzie chciała rozwijać swoje umiejętności angażując się w prace menadżerów w firmie z czasem przejmując bardziej poważne obowiązki. Sumienność, systematyczność w pracy, uśmiech i energia to cechy które musisz posiadać.
Staramy się, aby atmosfera w firmie była luźna i bez konfliktów, więc jeśli jesteś kapryśna, szybko się męczysz i obrażasz na cały świat za nic to nas oszczędź.

Wymagamy:
* wykształcenia minimum na poziomie licencjatu najlepiej z kierunku ekonomicznego lub marketingowego.
* Konieczne jest posiadanie prawa jazdy kat. B
* Biegła znajomość pakietu Office
* nienagannej prezencji ze względu na kontakt z klientami

Możesz złapać dodatkowe punkty za:

* znajomość programów graficznych
* umiejętność poruszania się w socialmediach
* doświadczenie w podobnej branży
* znajomość pakietu Symfonia
* znajomość systemu podatkowego w Polsce

Prezentacja firmy

Event world zajmuję się kompleksową obsługą i organizacją wydarze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
będą
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media