Asystent(ka) projektanta instalacji elektrycznych

Elektryka Informatyka Budownictwo

01-234 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy absolwenta/absolwentkę politechniki lub innej wyższej uczelni technicznej o profilu elektrycznym do wykonywania projektów instalacji elektrycznych, teletechnicznych w obiektach użyteczności publicznej i przemysłowych oraz do kosztorysowania projektowanych instalacji elektrycznych.

Informuję, iż odpowiemy jedynie wybranym kandydatom.

Prosimy o przesyłanie aplikacji przez osoby wyłącznie wg. wskazanego profilu wykształcenia.

Wymagania

  • znajomość programów typu AutoCAD (min. dobra)
  • znajomość programu DiaLUX i/lub RELUX
  • znajomość programu NormaPro (min. podstawowa)
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • mile widziany język niemiecki i/lub angielski

Prezentacja firmy

Wielobranżowe biuro projektowe specjalizujące się w obiektach słu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria