Opis stanowiska pracy

Pracodawca roku 2016 ;) poszukuje osoby na stanowisko Asystent/-ka Prezesa

Podstawowy zakres obowiązków

  • wsparcie w organizacji pracy zespołu,
  • wsparcie w realizacji projektów: tworzenie harmonogramów, procedur, pilnowanie terminów realizacji,
  • komunikacja z klientem,
  • wsparcie w procesach personalnych i rekrutacyjnych,
  • organizowanie spotkań oraz szkoleń, przygotowywanie planów szkoleniowych, prowadzenie szkoleń produktowych,
  • opracowywanie dokumentów, raportów,
  • prowadzenie spraw administracyjnych,
  • przygotowanie i uczestnictwo w wyjazdach służbowych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała czynny udział w złożonych międzynarodowych projektach, pozna nowoczesne narzędzia informatyczne i będzie miała szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów,
  • biegła znajomość angielskiego w mowie i piśmie,
  • zdolność do szybkiego uczenia się,
  • umiejętność realizacji rzeczy niemożliwych ;)
  • dobra znajomość MS Office,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • dyspozycyjność,
  • otwarty umysł,
  • prawo jazdy kategorii B będzie zaletą,
  • ponadprzeciętna inteligencja będzie znaczącą zaletą.

Bierzemy pod uwagę zatrudnienie osoby niespełniającej wszystkich wymogów, w takim wypadku pierwszy okres zostanie zorganizowany w formie stażu, umożliwiającego uzupełnienie braków. Dodatkowy atut kandydata: możliwość rejestracji w Urzędzie Pracy

Tworzymy zgrany zespół osób otwartych i pomocnych. Staramy się o przyjazną atmosferę w biurze, gwarantujemy okres wdrożeniowy i szkolenie wprowadzające do zasad funkcjonowania biura i obejmowanych obowiązków.

Prezentacja firmy

Starlit Accounting sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu prowadzenia księ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa