AQUAPHARM Sp. z o.o. Sp. K.

ASYSTENTKA PREZESA

Od: AQUAPHARM Sp. z o.o. Sp. K.
Miejsce pracy: Szczecin

Apteki Centrum Zdrowia to dynamicznie rozwijająca się sieć aptek działająca na obszarze Polski północno-zachodniej. Jesteśmy w TOP 3 na rynku aptek w województwie zachodniopomorskim. Nasze sukcesy i dynamiczny rozwój to zasługa profesjonalizmu i niekończącej się potrzeby edukacji naszych pracowników. Ich priorytetem jest fachowe doradztwo i pomoc naszym Pacjentom.

Aktualnie do naszego biura w Szczecinie poszukujemy kandydatek na stanowisko

ASYSTENTKI PREZESA

OPIS STANOWISKA:

  • Udział w procesach związanych z rozwojem sieci Aptek Centrum Zdrowia.
  • Weryfikacja i rozliczanie kosztorysów związanych z otwarciami nowych aptek, pracami remontowymi w istniejących aptekach, weryfikacja i opisywanie faktur (współpraca z działem księgowości).
  • Koordynacja czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem aptek, weryfikacja umów najmu, umów z dostawcami mediów itp.; pilnowanie terminów.
  • Utrzymanie porządku w dokumentacji dotyczącej biura oraz aptek, prowadzenie zestawień pomocniczych.
  • Pośrednictwo w zgłaszaniu bieżących awarii, koordynacja remontów.
  • Dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy centralą a aptekami.
  • Zamawianie materiałów promocyjnych i marketingowych na potrzeby aptek.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista,
  • wysokorozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • komunikatywność,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność efektywnego zarządzania sobą w czasie,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę wraz z bogatym pakietem socjalnym,
  • stałe godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w jednej z dziesięciu największych sieci aptek w Polsce, znajdującej się w top 3 w województwie zachodniopomorskim.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.