Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Asystentka-praca biurowa

Miejsce pracy: Piaseczno, Radom, Grójec

PRACA NA PÓŁ ETATU

Zadania:

• Zapewnienie zespołowi profesjonalnego wsparcia administracyjnego
• Organizacja podróży - zorganizowanie podróży dla zespołu (loty, hotele, taksówki)
• Rozliczanie kosztów i przepływ dokumentacji księgowej - wspieranie zespołu w rozliczaniu kosztów podróży
• Wsparcie w aranżacji biura, zamawianie sprzętu biurowego, współpraca z dostawcami
• Koordynowanie przepływu informacji i dokumentacji
• Wspieranie zespołu w przygotowywaniu prezentacji, raportów i wszelkiej innej dokumentacji związanej z projektami

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne
• Otwartość
• Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym / nastawieniu międzynarodowym
• Znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office
• Płynny angielski jest koniecznością

Oferujemy:

• Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym i profesjonalnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie i korzyści: laptop, telefon komórkowy, premia motywacyjna, opieka medyczna, multisport, zwroty w stołówce i inne
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Otwartość na kreatywność i innowacyjne rozwiązania.
• Wyjątkowa kultura organizacyjna Faurecii - skupienie się na ludziach i zrównoważonym rozwoju.
• Transport z Warszawy, Piaseczna i Radomia do Grójca
• Miejsca do parkowania dostępne dla naszych pracowników

Numer referencyjny: AS/10/2018/fag
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.