Asystentka / Menadżerka biura.

Euvic Sp. z o.o. - pl

Bielsko Biała, śląskie

Euvic – już od kilkunastu lat działamy w obszarze usług informatycznych.

Nasz zespół to dziś ponad 700 specjalistów, a w całej grupie technologicznej Euvic, która skupia firmy informatyczne z całej Polski - ponad 2000. Pracujemy w 15 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to ponad 150 różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Wykorzystujemy przede wszystkim najnowsze technologie Java oraz .Net, nasze projekty to głównie systemy webowe oraz aplikacje mobilne.

Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych specjalistów IT jak i początkujących pasjonatów technologii informatycznych.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Bielsko Biała
Liczba wakatów
1
Minimalne doświadczenie
mniej niż 1 rok
Rodzaj umowy
Na czas nieokreślony
Wymiar etatu
Niepełny etat
Wynagrodzenie
? - ? / ? (Brutto)

LGBS Polska sp. z o.o. jest firmą realizującą projekty informatyczne dla biznesu. Specjalizujemy się w technologiach firmy Microsoft, ale nasze kompetencje obejmują także środowisko Java i inne platformy programistyczne. Oferujemy usługi outsourcingowe, wdrożenia własnych produktów i rozwiązań naszych partnerów, projekty migracji istniejącego oprogramowania na nowe platformy, a także inne usługi informatyczne i konsultingowe.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie raportów,
- współpraca z siedzibą główną w Gliwicach,
- prowadzenie dokumentacji,
- pomoc w realizacji zadań reklamowych i promocyjnych,
- wsparcie przy organizacji wydarzeń – konferencje, spotkania biznesowe, pokazy, prezentacje.

Wymagania:
- rozpoczęte studia,
- obsługa komputera – pakiet MS Office, mile widziane certyfikaty np. ECDL,
- chęć uczenia się, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- ciekawą pracę w miłej atmosferze,
- pracę w zakresie 1/2 etatu,
- elastyczne godziny pracy,
- kartę benefit/multisport,
- praca w ciekawym miejscu – biuro w kamienicy na Rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.