Asystentka Koordynatora ds. certyfikacji wyrobów i usług

Multicert s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • pracę w młodym dynamicznym zespole ludzi
  • możliwość zdobycia doświadczenie z zakresu badań i certyfikacji wyrobów i usług
  • ubezpieczenie grupowe od NNW, śmierci, kalectwa i innych zdarzeń,
  • szkolenia produktowe, studia podyplomowe i kursy języków obcych,
  • prace na samodzielnym stanowisku,
  • nie normowany czas pracy ale nie dłuższy niż 8-16,
  • zakaz pracy w sobotę,  niedzielę i święta,
  • możliwość pracy w domu - praca zdalna,
  • telefon z nielimitowanym czasem rozmów,
  • laptop,
  • pakiet socjalny na urodziny i na święta oraz roczną premię,
  • możliwość współuczestnictwa w kreacji strategii marketingowej, realizacji nowych projektów, wdrażania własnych pomysłów.

Podsumowanie zakresu obowiązków:

  • planowanie audytów
  • kontrola raportów z auditów
  • koordynacja nominacji audytorskich
  • organizacja pracy biura Kordynatora

Wymagania

Oczekujemy

  • przeczytania ksiażki "Maximum osiągnięć" - autor Brian Tracy
  • planu na własne życie
  • wykształcenia wyższego: zarządzanie jakością, inżynieria produkcji,  towaroznawstwo, prawo europejskie - warunek konieczny
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2 - warunek konieczny, (mile widziany dodatkowy język rosyjski lub czeski lub niemiecki lub hiszpański lub włoski)
  • ogólnej wiedzy z zakresu: systemów zarządzania jakością oraz dyrektyw europejskich i krajowych aktów prawnych dopuszczających wyroby na rynek wspólnotowy
  • bardzo dobrej znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office,
  • umiejętności szybkiego reagowania na potrzeby klienta i rozwiązywania problemów,
  • dobrej organizacji czasu pracy, umiejętności ustalania priorytetów oraz konsekwencji i skuteczność w działaniu, miłej aparycji
  • komunikatywności oraz rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • umiejętności pracy w zespole,

Prezentacja firmy

Multicert s.c jest wyspecjalizowaną firmą audytorską zajmującą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
12 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
ubezpieczenie grupowe, premie okolicznościowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości