Asystentka Kierownika Robót Elektrycznych / Młodszy Specjalista administracyjno-biurowy

ACE Instal Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  1.  Bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta,
  2.  Prowadzenie bieżącej obsługi biura,
  3.  Pomoc, tworzenie dokumentacji: technicznej, biurowej, powykonawczej itp.
  4.  Kontrola, ewidencja, koordynacja i przekazywanie dokumentów, dokumentacji,   projektów,
  5.  Dbanie o kompletność i prawidłowość dokumentacji,
  6.  Dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz i na zewnątrz działu,
  7.  Obsługa urządzeń biurowych,
  8.  Monitorowanie przebiegu realizacji zleceń oraz usług,
  9.  Pomoc oraz nadzór nad kontrolą terminów wykonywanych realizacji,
  10.  Załatwianie niezbędnych formalności w biurze oraz na budowach związanych z   działalnością firmy,
  11.  Wysyłanie zapytań ofertowych, tworzenie zestawień i ewidencja ofert,
  12.  Kserowanie i skanowanie dokumentów,
  13.  Redagowanie umów,
  14.  Ewidencja i archiwizowanie umów i dokumentów związanych z działalnością f   firmy,
  15.  Sporządzanie, tworzenie raportów z przebiegu realizacji oraz innych zestawień   na potrzeby przełożonych,
  16.  Asystowanie w spotkaniach biznesowych,
  17.  Wprowadzanie danych do systemów komputerowych,
  18.  Archiwizacja dokumentów związanych z działalnością firmy

Wymagania

Umiejętność współpracy w zespole,
Redagowanie pism,
Umiejętność posługiwania się urządzeniami biurowymi,
Znajomość pakietu Office,

Prezentacja firmy

ACE Instal Sp zo.o. jest firmą działającą na rynku projektowania oraz wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 2 100PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Bankowość, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne