Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystentka kierownika oddziału.

Opis stanowiska:

  • obsługa urządzeń biurowych
  • zarządzanie dokumentacją firmy
  • obsługa programu „ENOVA”
  • realizacja zamówień -wysyłka produktów
  • obsługa magazynu

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wykształcenie min. licencjat,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, obowiązkowość,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Wykorzystanie znajomości języków obcych w codziennej pracy
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do przesłania swojego CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Hofer Medical jest międzynarodową firmą medyczną z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja