Asystentka / Kierownik Biura

Q Way Group

Kraków,, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Domeną QWay Group jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych w obszarze zarządzania personelem. Posiadane przez nas szerokie kompetencje dają możliwość świadczenia kompleksowych usług w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi w obszarach zarówno rekrutacji, wdrażania jak i zarządzania istniejącym już zespołem. W tym celu posługujemy się wachlarzem usług w postaci projektów konsultingowych, szkoleń, rekrutacji oraz prowadzenia badań.

Aktualnie do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania Asystentki / Kierownika Biura:

  • koordynowanie obiegu dokumentów oraz całości komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy
  • pełna odpowiedzialność za zaopatrzenie biura w materiały biurowe, artykuły spożywcze, środki czystości itp
  • udział w wydarzeniach typu spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia
  • udzielanie podstawowych informacji klientom firmy (mail, telefon) także w j. angielskim
  • wspieranie działań marketingowych i PR (aktualizowanie strony www, fanpage)

Jako Asystentka / Kierownik biura będziesz też odpowiedzialna za zgłaszanie i realizowanie pomysłów dotyczących usprawnienia pracy biura/firmy. Dlatego oczekujemy osób z inicjatywą, które nie boją się zgłaszać i bronić swoich pomysłów.

Wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku Asystentki
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • umiejętność realizacji różnorodnych działań
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • zdolności organizacyjne
  • zainteresowanie procesami sprzedaży/marketingiem/PR

Prezentacja firmy

QWay Group jest organizacją świadczącą usługi z obszaru Doradztwa Person... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta