Asystentka Handlowa

Praxis Invent

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma PRAXIS INVENT zajmująca się dystrybucją materiałów biurowo-komputerowych poszukuje do pracy na stanowisko:

Asystent/ka Handlowy/a - Student/ka

Miejsce pracy: Warszawa

Do zadań osoby zatrudnionej będzie:

  • wsparcie działu handlowego w bieżących działaniach
  • obsługa kontraktów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • pomoc w prowadzeniu dokumentacji handlowej z Partnerami

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości pakietu MS Office, Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • posiadanie statusu ucznia lub studenta
  • dokładność, terminowość

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole oraz otwartą i przyjazną atmosferę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia

Prezentacja firmy

Praxis Invent Sp. z o.o. należy do czołowych firm informatycznych w Polsce. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta