Asystentka działu technicznego

Nexity Polska Sp. z o.o

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie administracyjne wsparcie Dyrektora Technicznego oraz Działu Technicznego, kontrola obiegu dokumentacji, prowadzenie rejestru umów, kontakt z filią w Paryżu oraz wsparcie językowe działu technicznego podczas wizyt delegacji z Francji w Polsce.

  • Wykształcenie wyższe;
  • Biegła znajomość języka francuskiego;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub nieruchomości;
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista;

Warunki pracy:

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • Umowa o pracę
  • Pakiet zdrowotny Medicover
  • Karta Multisport
Prześlij CV za pomocą przycisku APLIKUJ.