Asystentka Działu Sprzedaży

ap7 Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

ap7 to grupa wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się profesjonalną obsługą rynku nieruchomości oraz doradztwem kredytowym i ubezpieczeniowym.

Kilkanaście lat doświadczenia w branży pośrednictwa w sprzedaży i wynajmie daje Państwu gwarancję doskonałej obsługi oraz elastyczności w podejściu do Klienta na wciąż zmieniającym się rynku nieruchomości w Polsce.

Do naszego zespołu szukamy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

Pracownik na danym stanowisku będzie odpowiedzialny za:

  • koordynowanie procesów sprzedażowych oraz samodzielną sprzedaż nieruchomości
  • pozyskiwanie ofert nieruchomości
  • kompleksową obsługę klienta w zakresie transakcji sprzedaży/kupna nieruchomości
  • współpracę z notariuszami, prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, architektami
  • doradztwo w zakresie inwestowania i gospodarowania nieruchomościami komercyjnymi
  • organizowanie działań związanych z obsługą biura
  • współpracę z Zarządem i realizacja bieżących zadań zleconych przez Zarząd.

Wymagania:

Do naszego Zespołu szukamy osoby, która posiada:

  • znajomość języka angielskiego  (min. B2)
  • doświadczenie w branży nieruchomości lub bankowości
  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • biegłą znajomość obsługi komputera oraz dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowo, która cechuje się:

  • wysoko rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi
  • komunikatywność
  • dobrą organizacją czasu pracy
  • samodzielnością i inicjatywą w działaniu
  • nienaganną kulturą osobistą
  • ukierunkowaniem na cel
  • sumiennością
  • chęcią rozwoju zawodowego w branży nieruchomości.

Firma oferuje:

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i energicznym zespole
  • podnoszenie kwalifikacji, bezpłatne szkolenia
  • profesjonalne narzędzia pracy, zaplecze informatyczne (komputer, telefon służbowy, samochód firmowy)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.