Aion Logistics Sp. z O.O. Sp.K.

ASYSTENTKA DZIAŁU ADMINISTRACYJNEGO

Od: Aion Logistics Sp. z O.O. Sp.K.
Miejsce pracy: Kochanowskiego 18/6 Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Administracja / Sekretariat

Poszukujemy Kandydatów, zainteresowanych rozwojem zawodowym w obszarze administracji i księgowości

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu księgowości w realizacji zadań
  • wprowadzanie dokumentów do systemu
  • księgowanie faktur sprzedaży i zakupu
  • kontrolowanie należności i zobowiązań firmy
  • przygotowanie korespondencji
  • dbanie o odpowiedni obieg dokumentów księgowych
  • zbieranie danych niezbędnych do przygotowywania analiz i raportów
  • pomoc w opracowaniu procedur komunikacji z klientem
  • segregowanie dokumentów transportowych
  • wykonywanie innych prac biurowych i zleconych zadań

Wymagane kompetencje:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Język angielski lub język niemiecki
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole
  • samodzielność, inicjatywa oraz systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • biegła obsługa komputera; znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w centrum Poznania
  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Partnerskie podejście w relacji pracodawca-pracownik
  • Zdobywanie wiedzy i doświadczenia w jednej z najdynamiczniej rozwijających się branży w Polsce
  • Międzynarodowe środowisko pracy