LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystentka Dyrektora

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 0012444
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • Organizacja dnia pracy przełożonego,
  • Wsparcie procesu operacyjnego zarządzania,
  • Merytoryczne i logistyczne przygotowanie spotkań i zadań przełożonego oraz asysta przy spotkaniach,
  • Przygotowanie analiz, materiałów, rekomendacji w tym realizacja zadań zlecanych ad hoc przez przełożonego oraz menedżerów obszaru,
  • Zapewnianie efektywności wykorzystania przyznanych środków finansowych,
  • Dbałość o terminową realizację zadań,
  • Działania w ramach zdelegowanych uprawnień (akceptacje wniosków, nadawanie dostępów i in.),
  • Wsparcie w organizacji warsztatów i konferencji,
  • Przygotowywanie, prowadzenie i rejestracja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • Zapewnienie właściwego obiegu informacji pomiędzy sekretariatem a innymi obszarami spółki.
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi przedsiębiorstwa.

Oczekiwania:

  • Doświadczenia na stanowisku asystenckim menedżera wysokiego szczebla,
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację w mowie i w piśmie,
  • Wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów),
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, PowerPoint, Excel),
  • Umiejętności pracy zespołowej,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferta:

  • Umowę o pracę: na początek na okres próbny 3 mc, a później możliwość umowy o pracę na czas określony,
  • Zatrudnienie przez agencję zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pracę w młodym, dynamicznym Zespole i miłej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju,
  • Możliwość skorzystania z benefitów (karta Multisport; opieka medyczna Luxmed; ubezpieczenie grupowe PZU).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.