Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą w charakterze ASYSTENTKI DYREKTORA.

Miejsce pracy : Possese, Francja

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Główne zadania :

  • Utrzymanie prawidłowych relacji z klientami firmy,
  • Wpływ na rozwój strategii sprzedaży w firmie,
  • Kontrola pracy reszty członków zespołu i raportowanie działań dyrektorowi,
  • Weryfikacja płatności i zdolności kredytowych klientów,
  • Czuwanie nad dokumentacją administracyjną i prawną,
  • Udział w Targach oraz innych spotkaniach z klientami za granicą,
  • Kompletowanie dokumentacji księgowej i ew. fakturowanie,
  • Kontrola procesów administracyjnych odnośnie zamówień:
  • w magazynie, księgowości, fakturach,
  • Udział w organizacji transportu,
  • Inne prace administracyjne/ biurowe.

Wymagania

Oczekiwany profil :

  • Biegła znajomość j. francuskiego i polskiego- w mowie i piśmie,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietów World , Office i Excel,
  • Doświadczenie w pracach administracyjnych i w podstawach księgowości,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Otwartość i pozytywne nastawienie do otoczenia,
  • Nienaganna aparycja.

Oferujemy :

  • Umowę na czas nieokreślony na warunkach francuskich,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania dotychczasowych umiejętności,
  • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym gronie profesjonalistów.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa